• Немате производи во кошничката.

Кроп топ со еден ракав

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

ТИП ОБЛЕКА: Кроп топ со еден ракав
СТУДЕНТ: Сара Величковска
ВЕЛИЧИНА: UNI SIZE
МАТЕРИЈАЛ: 100% ВОЛНА

Дополнителни информации

Автор

Сара Величковска

Медиум

Кроп топ