• Немате производи во кошничката.

Фустан

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: milica-001 Категорија

Опис

ТИП НА ОБЛЕКА: Фустан
СТУДЕНТ: Милица Димитријевиќ
ВЕЛИЧИНА: S
МАТЕРИЈАЛ: 50% памук 50% волна

Дополнителни информации

Автор

Милица Димитријевиќ

Медиум

Фустан