• Немате производи во кошничката.

Фустан

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: stefanija-001 Категорија

Опис

ТИП НА ОБЛЕКА: Фустан
СТУДЕНТ: Стефанија Арсовска
ВЕЛИЧИНА: M
МАТЕРИЈАЛ: /, 40% пластика

Дополнителни информации

Димензии100 × 70 cm
Автор

Стефанија Арсовска

Медиум

Фустан