• Немате производи во кошничката.
TOP

Дела за на биро X

3,000.00ден4,200.00ден

Исчисти

Инфо:

ШИФРА: MM010 Категорија:

Дополнителни информации

Димензии 20 × 20 cm
Автор

Марио Манески

Колекција

Дела за на биро I

Паспарту

10x10cm

Техника

Акрил на платно

Едиции

1 Авторски оригинал

Потпис

Напред / позади