• Немате производи во кошничката.

Јакна + Шапка

700.00ден

1 на залиха

Инфо:

Дополнителни информации

Јакна

Материјал: 100% најлон („тело“ на јакната), вештачка кожа (ракави и јака)
Број: М

Шапка

Материјал: акрилик, декорации од метал и вештачка кожа
Број: 57
Стара шапка од колекцијата на Верица, подарок со купената јакна.

Опис

Верица Наковска

Оваа јакна е создана од остатоците на прекроениот блејзер (изглед бр. 7), во комбинација со најлон. Јаката е рачно сликана со текстилни бои.