• Немате производи во кошничката.

НЕ-ПРАВЕДНАТА ЈУСТИЦИЈА

50,000.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: ozbek-001 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Автор

Озбек Ајваз

Наслов

НЕ-ПРАВЕДНАТА ЈУСТИЦИЈА

Медиум

Скулптура од метал

Димензии

185x60cm