• Немате производи во кошничката.
TOP

Украсна мини саксија со цвеќе – Gasteria (11×11)

650.00ден

Исчисти

Инфо:

Дополнителни информации

Димензии 11 × 11 cm
Бренд

Saksija Urban Pots

Боја

Natural, Бела, Сива, Црна

Опис

Бренд
Саксија – urban pots е ново име на пазарот и постоиме само 3 месеци. Идејата за брендот се роди кога неколку стари, неупотребливи саксии успеавме да ги претвориме во декоративен украс за домот, со помош на конопно јаже. Сега нашите саксии се достапни во повеќе бои и големини, а внесовме и продажба на растенија со цел нашите купувачи да добијат комплетен производ.