• Немате производи во кошничката.

Здолниште

600.00ден

Нема на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Архивско парче, колекција есен/зима 2014-15 година.

Дополнителни информации

Материјал

95% полиестер, 5% еластан

Број

38