• Немате производи во кошничката.

Блуза со кратки ракави

1,000.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: sara-003 Категорија

Опис

ТИП ОБЛЕКА: Блуза со кратки ракави
СТУДЕНТ: Сара Величковска
ВЕЛИЧИНА: UNI SIZE
МАТЕРИЈАЛ: 100% ВОЛНА

Дополнителни информации

Автор

Сара Величковска

Медиум

Блуза