• Немате производи во кошничката.

Здолниште

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: marija-001 Категорија

Опис

ТИП НА ОБЛЕКА: здолниште
СТУДЕНТ: Марија Трајковска
ВЕЛИЧИНА: M/L
МАТЕРИЈАЛ: тексас и 100% памук

Дополнителни информации

Автор

Марија Трајковска

Медиум

здолниште