• Немате производи во кошничката.

Блуза со наметка

1,500.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

ТИП ОБЛЕКА: Блуза со наметка
СТУДЕНТ: Сара Величковска
ВЕЛИЧИНА: UNI SIZE
МАТЕРИЈАЛ: 100% ВОЛНА

Дополнителни информации

Автор

Сара Величковска

Медиум

Блуза