• Немате производи во кошничката.

Half a person

4,500.00ден5,500.00ден

Инфо:

SKU: DAVOR-003 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Димензии50 × 50 cm
Наслов

Half a person

Техника

Акрил на платно

Автор

Давор Кешќец

Едиции

1 Авторски оригинал