• Немате производи во кошничката.

Украсна мини саксија (11х11)

300.00ден

Инфо:

Опис

Бренд
Саксија – urban pots е ново име на пазарот и постоиме само 3 месеци. Идејата за брендот се роди кога неколку стари, неупотребливи саксии успеавме да ги претвориме во декоративен украс за домот, со помош на конопно јаже. Сега нашите саксии се достапни во повеќе бои и големини, а внесовме и продажба на растенија со цел нашите купувачи да добијат комплетен производ.

Дополнителни информации

Димензии11 × 11 cm
Бренд

Saksija Urban Pots

Боја

Бела, Сива, Црна