• Немате производи во кошничката.

Унисекс јакна

2,200.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Предраг Трајковиќ

Младиот автор ја преведе љубовта кон јапонската традиција во ова парче облека, сошиено од преупотребен деним и декорирано со рачен вез. Покрај Предраг, во изведбата на јакната учествуваше Кристина Маринчевска.

 

Дополнителни информации

Материјал

100% памук, постава – 100% вискоза

Број

M