• Немате производи во кошничката.

Фустан

450.00ден

Нема на залиха

Инфо:

Опис

Климентина Дукоска

Фустанот е изработен со прекројување на стара кошула, дополнително е декориран со реси и сатенски ленти.

Дополнителни информации

Материјал

100% памук, реси и сатенски ленти 100% полиестер

Број

36