• Немате производи во кошничката.

Кроп топ

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: marija-002 Категорија

Опис

ТИП НА ОБЛЕКА: Кроп топ
СТУДЕНТ: Марија Трајковска
ВЕЛИЧИНА: S
МАТЕРИЈАЛ: 100% памук

Дополнителни информации

Автор

Марија Трајковска

Медиум

Кроп топ