• Немате производи во кошничката.

Бејзбол капче

200.00ден

Нема на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Капчето е дел од архивската збирка на додатоци, создадени за презентации на авторските колекции. Изработено е во 2012 година.

 

Дополнителни информации

Материјал

20% памук 80% полиестер, аппликации од седефни и пластични копчиња

Број

адаптибилна