• Немате производи во кошничката.

Disposable

5,000.00ден8,000.00ден

Инфо:

SKU: Ivan-004 Категории ,

Опис

Дополнителни информации

Автор

Иван Мегленов

Наслов

Disposable

Колекција

Носталгија

Техника

Сито печат

Димензии

70x70cm

Едиции

3 Авторски оригинали

Потпис

Напред / позади