• Немате производи во кошничката.

Кроп топ со долги ракави

1,270.00ден

2 на залиха

Инфо:

Опис

Бренд
Terziya Movement е линија на удобна, мултифункционална облека изработена од еко, рециклирани и dead stock – материјали.
Во целиот концепт на оваа линија, дизајнерката Наталија Терзија и кодизајнерот Ема развиваат поттик за виталност и здрава свест во една урбана димензија, кршејќи ги бариерите во однос на телесните облици и наметнатите општествени стандарди.

Дополнителни информации

Бренд

Terziya Movement

Материјал

Органски памук

Број

S/M

Боја

Црна