• Немате производи во кошничката.

Жакет

1,500.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Архивско парче, колекција есен/зима 2014-15 година.

Дополнителни информации

Материјал

поливискоза, постава – 100% вискоза

Број

36