• Немате производи во кошничката.

Корсет/кошула

900.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: sara-004 Категорија

Опис

ТИП ОБЛЕКА: Корсет/кошула
СТУДЕНТ: Сара Величковска
ВЕЛИЧИНА: М
МАТЕРИЈАЛ: 80% памук 20% полиестер

Дополнителни информации

Димензии100 × 70 cm
Автор

Сара Величковска

Медиум

Корсет