11 ОБУКИ ЗА ДИЗАЈН + УМЕТНОСТ

уписите се во тек! почеток: 25 март
  • No products in the cart.

Јакна

950.00ден

1 in stock

Info

Description

Марко Пешов

Марко ѝ даде нов живот на старата јакна со интервенции со сликање и памучен конец за везење. Моделот носи маица без ракави од тајландскиот бренд „Грејхаунд“, пролет/лето 2005 година.

 

Additional information

Материјал

природна кожа, постава – 100% полиестер

Број

M