• Немате производи во кошничката.

Кошула

1,400.00ден

Нема на залиха

Инфо:

Опис

Бојан Звездаковски

Бојан го употреби своето искуство во дизајнирање парчиња спортска облека со печатени мотиви во давање нов живот на кошулата од неговиот личен гардеробер, создавајќи на тој начин уникатно дизајнерско парче. Кошулата е во одлична состојба.

 

Дополнителни информации

Материјал

100% волна

Број

XL