• Немате производи во кошничката.

Кошула

1,400.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Архивско парче, колекција пролет/лето 2011 година.

Дополнителни информации

Материјал

60% вискоза, 40 % полиестер, апликации од 100% памук

Број

38