• Немате производи во кошничката.

Панталони

1,000.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Преупотребените панталони од деним се избледени и рачно сликани со текстилни бои. Тие се изработени во 2013 година, за потребите на фотографско снимање.

Дополнителни информации

Материјал

98% памук, 2% еластан

Број

36