• Немате производи во кошничката.

Панталони

1,000.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Никола Ефтимов

Архивско парче, колекција есен/зима 2013-14 година.

 

Дополнителни информации

Материјал

поливискоза

Број

36 (според обемот на струкот и колковите)