• Немате производи во кошничката.

Соголување

42,000.00ден

1 на залиха

Инфо:

SKU: damjan-001 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Автор

Дамјан Ристевски

Наслов

Согоување

Медиум

Скулптура од метал

Димензии

64x34cm