• Немате производи во кошничката.

Кошула

600.00ден

1 на залиха

Инфо:

Опис

Климентина Дукоска

Климентина им порачува на луѓето да блескаат без разлика на околностите, па на старата кошула ѝ подари нов изглед со прекројување, замена на копчињата и пришивање на вештачки бисери.

 

Дополнителни информации

Материјал

100% полиестер

Број

36